Polers

Usługi jednorazowe

Pomożemy Ci wyjść na czysto z każdej sytuacji.
Zapoznaj się z naszą ofertą usług porządkowych.

RENOWACJA I CZYSZCZENIE ELEWACJI ORAZ RENOWACJA ZABYTKÓW

Zabrudzona elewacja wygląda nieestetycznie i nie sprawia dobrego wrażenia na osobach, które odwiedzają Twoją firmę lub dom.  Zachęcamy do skorzystania z oferty czyszczenia elewacji myjką ciśnieniową. To bezpieczna usługa, która przywróci świetność fasadzie budynku.

PIELĘGNACJA I RENOWACJA POSADZEK

Czysta i wypielęgnowana posadzka pozytywnie wpływa na wygląd pomieszczeń. Oferujemy kompleksową usługę czyszczenia i renowacji posadzek drewnianych, kamiennych, żywicznych i wielu innych.

ZABEZPIECZENIE POSADZEK

Odpowiednie zabezpieczenia posadzki przedłuża jej wytrzymałość. Stosujemy zarówno akrylowanie, jak i impregnację. Doskonale wpływają one na trwałość i wygląd posadzek, a tym samym zapewniają bezpieczne użytkowanie.

NAKŁADANIE POWŁOK AKRYLOWYCH

Powłoki akrylowe doskonale chronią przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz pozytywnie wpływają na walory estetyczne posadzki. Proces nakładania powłoki poprzedzamy gruntownym i dokładnym doczyszczaniem podłogi.

Czyszczenie, zabezpieczanie posadzek, szlifowanie posadzek kamiennych

Czysta i wypielęgnowana posadzka pozytywnie wpływa na wygląd pomieszczeń. Oferujemy kompleksową usługę czyszczenia, zabezpieczenia i renowacji posadzek drewnianych, kamiennych, żywicznych i wielu innych.

Mycie, czyszczenie, renowacja elewacji, zabytków.

Czyszczenie elewacji pomaga nie tylko utrzymać atrakcyjny wygląd budynku, ale również przedłuża jej trwałość. W ramach usługi usuwamy zanieczyszczenia oraz przeprowadzamy drobne naprawy. 

Pobudowlane, poremontowe sprzątanie obiektów.

Przeprowadzamy gruntowne prace porządkowe, które przygotują pomieszczenia do odbioru przez klienta. Usuniemy wszelkie zabrudzenia i zapewnimy piękną, lśniącą przestrzeń.

Usługi wysokościowe z podnośnika koszowego. 

W ramach usługi podejmujemy się cięcia drzew, przycinania gałęzi. Oferujemy również możliwość wynajęcia podnośnika wraz z wyszkolonym operatorem. 

Ozonowanie / dezynfekcja pomieszczeń.

Przy użyciu profesjonalnych środków i sprzętu przeprowadzamy skuteczną dezynfekcję i dezodoryzację pomieszczeń. Gwarantujemy, że wykonywana usługa jest w pełni bezpieczna. 

Porozmawiajmy

Baza wiedzy

Wojciech Sokołowski
Wojciech Sokołowski
2023-01-25
Firma godna polecenie. Usługi na najwyższym poziomie.
Mateusz Kochman
Mateusz Kochman
2021-11-04
Świetny kontakt z klientem, profesjonalne podejście do pracy - polecam
Basia Wójcicka
Basia Wójcicka
2021-10-28
W firmie Polers pracują zaangażowani i bardzo sympatyczni pracownicy. Usługi są dopasowane pod klienta i, co ważne, są wykonane na wysokim poziomie.
Krzysztof Piekarek
Krzysztof Piekarek
2021-09-08
Firma godna polecenia z bardzo dużym bagażem doświadczeń. Profesjonalizm, wysokiej jakości sprzęt, miła obsługa i przede wszystkim fachowe doradztwo. Polecam
Morels
Morels
2020-10-31
Firma jest godna polecenia,szlifowali posadzkę marmurową w moim domu,wyszło lepiej niż zapewniali,kupiłem u nich środki do pielęgnacji posadzki i polerkę.Posadzka po 4 latach użytkowania ma super połysk.
Patryk K
Patryk K
2020-10-30
Najlepsze środki czystości i świetna obsługa. Polecam firmę.
Marcel Holewski
Marcel Holewski
2020-09-04
pełen profesjonalizm !!!
Shopping Cart