Polers

Usługi jednorazowe

Pomożemy Ci wyjść na czysto z każdej sytuacji.
Zapoznaj się z naszą ofertą usług porządkowych.

Wykonujemy prace wysokościowe z wykorzystaniem podnośnika koszowego. Jeśli potrzebujesz abyśmy podjęli się takiej usługi – skontaktuj się z nami. Zawsze dobieramy odpowiednie rozwiązania do potrzeb naszych klientów.

Co oferujemy w ramach usługi?

  • Podejmujemy się prac na wysokościach, takich jak: przycinanie gałęzi, ścinanie drzew czy mycie okien. Dysponujemy podnośnikiem koszowym, który umożliwia nam bezpieczną, ale skuteczną pracę na wysokościach.
  • Podczas pracy na podnośniku koszowym operator może regulować wysokość i pozycję kosza, dzięki czemu można z łatwością wykonać pracę nawet w trudno dostępnych miejsach.
  • Oferujemy możliwość wynajmu podnośnika koszowego wraz z operatorem, który posiada niezbędne kwalifikacje i doświadczenie w pracy.

Baza wiedzy

Opinie

Wojciech Sokołowski
Wojciech Sokołowski
2023-01-25
Firma godna polecenie. Usługi na najwyższym poziomie.
Mateusz Kochman
Mateusz Kochman
2021-11-04
Świetny kontakt z klientem, profesjonalne podejście do pracy - polecam
Basia Wójcicka
Basia Wójcicka
2021-10-28
W firmie Polers pracują zaangażowani i bardzo sympatyczni pracownicy. Usługi są dopasowane pod klienta i, co ważne, są wykonane na wysokim poziomie.
Krzysztof Piekarek
Krzysztof Piekarek
2021-09-08
Firma godna polecenia z bardzo dużym bagażem doświadczeń. Profesjonalizm, wysokiej jakości sprzęt, miła obsługa i przede wszystkim fachowe doradztwo. Polecam
Morels
Morels
2020-10-31
Firma jest godna polecenia,szlifowali posadzkę marmurową w moim domu,wyszło lepiej niż zapewniali,kupiłem u nich środki do pielęgnacji posadzki i polerkę.Posadzka po 4 latach użytkowania ma super połysk.
Patryk K
Patryk K
2020-10-30
Najlepsze środki czystości i świetna obsługa. Polecam firmę.
Marcel Holewski
Marcel Holewski
2020-09-04
pełen profesjonalizm !!!

Porozmawiajmy

Shopping Cart