Polers

Stała współpraca

Świadczymy kompleksową usługę sprzątania dla firm, które potrzebują profesjonalnego i skutecznego rozwiązania do utrzymania porządku i czystości w swoim obiekcie.
Działamy na terenie województw: dolnośląskiego, wielkopolskiego, opolskiego i pomorskiego.

CO ZYSKUJESZ?

Oferujemy elastyczny grafik pracy, który nie będzie kolidował z normalnym funkcjonowaniem Twojej firmy i nie będzie kolidował z Twoją codzienną pracą. Nasi pracownicy są doskonale przeszkoleni i będą dbać na bieżąco o porządek w zakładzie pracy. Mamy swoje własne systemy kontroli jakości, które sprawiają, że możemy zaoferować najwyższą jakość usług. Pracujemy na podstawie umów i dbamy o to, aby współpraca opierała się na klarownych ustaleniach. Gdy nawiążesz z nami współpracę, to oferujemy również możliwość udzielenia ulgi w obowiązkowym odpisie na PFRON. Zaufaj nam i skorzystaj z naszej kompleksowej usługi sprzątania, aby Twoja firma była czysta i uporządkowana. Jesteśmy gotowi sprostać każdemu wyzwaniu! Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami poniżej!

Doskonale wyszkolona kadra ​​

Duże doświadczenie w branży sprzątającej. Zapewniamy naszej ekipie najwyższej jakości narzędzia i środki czystości, które sprawiają, że z łatwością sprostają każdemu zadaniu! W przypadku trudności lub okresowych, uciążliwych prac usług sprzątających to prace porządkowe wykonuje nasza przeszkolona, wykwalifikowana brygada męska. Dotyczy to takich zadań jak: pranie wykładzin, czyszczenie i impregnacja posadzki, mycie okien nietypowych i na wysokościach oraz inne uciążliwe prace niezwiązane z codzienną obsługą porządkową.​

Opieka koordynatora

Doświadczony pracownik nadzoruje pracę naszej ekipy, która zajmuje się utrzymaniem czystości. Koordynator odpowiada za pracowników porządkowych i przydziela im zadania zgodnie z harmonogramem działań. Jednocześnie jest to osoba, która udzieli odpowiedzi na wszelkie Twoje pytania i rozwieje wątpliwości. Obecność kontrolera sprawia, że możemy na bieżąco monitorować jakość wykonywanej pracy i jeszcze lepiej organizować system pracy.

Dostawy środków czystości​

Zapewniamy naszej ekipie profesjonalny sprzęt i środki, które są potrzebne w ich codziennej pracy. Jednakże dodatkowo zapewniamy również bieżące środki dla Twojej firmy i jej pracowników. Dbamy o to, aby w pomieszczeniach socjalnych i łazienkach znajdowały się niezbędne środki do codziennego utrzymania higieny. Takie działania znacznie podnoszą poziom czystości w zakładzie pracy i ułatwiają bieżące utrzymanie czystości naszej ekipie.

PODSTAWOWY ZAKRES OBOWIĄZKÓW PERSONELU SPRZĄTAJĄCEGO

  • Codzienne sprzątanie pomieszczeń biurowych, pomieszczeń socjalnych, korytarzy i toalet.
  • Codzienne czyszczenie okładzin kamiennych – posadzek i glazury.
  • Codzienne opróżnianie pojemników na śmieci, wynoszenie śmieci, dbanie o czystość pojemników,wymiana plastikowych toreb w pojemnikach.
  • Codzienne czyszczenie wszelkiego rodzaju urządzeń sanitarnych, luster, kranów, dozowników mydła, papieru i ręczników.
  • Bieżące odkurzanie sprzętu biurowego, mebli, biurek, stołów itp., usuwanie pajęczyn.
  • Codzienne odkurzanie dywanów.
  • Zamiatanie terenu zewnętrznego, usuwanie śmieci.
  • Zawiadomienie odpowiedniego pracownika Zleceniodawcy o zauważonych uszkodzeniach ruchomości biurowe i inne wyposażenie budynku.
  • Przestrzeganie przepisów BHP oraz zapisów instrukcji obsługi w zakresie ochrony przeciwpożarowej. i urządzeń budynku pod kątem bezpieczeństwa.

Porozmawiajmy

Baza wiedzy

Wojciech Sokołowski
Wojciech Sokołowski
2023-01-25
Firma godna polecenie. Usługi na najwyższym poziomie.
Mateusz Kochman
Mateusz Kochman
2021-11-04
Świetny kontakt z klientem, profesjonalne podejście do pracy - polecam
Basia Wójcicka
Basia Wójcicka
2021-10-28
W firmie Polers pracują zaangażowani i bardzo sympatyczni pracownicy. Usługi są dopasowane pod klienta i, co ważne, są wykonane na wysokim poziomie.
Krzysztof Piekarek
Krzysztof Piekarek
2021-09-08
Firma godna polecenia z bardzo dużym bagażem doświadczeń. Profesjonalizm, wysokiej jakości sprzęt, miła obsługa i przede wszystkim fachowe doradztwo. Polecam
Morels
Morels
2020-10-31
Firma jest godna polecenia,szlifowali posadzkę marmurową w moim domu,wyszło lepiej niż zapewniali,kupiłem u nich środki do pielęgnacji posadzki i polerkę.Posadzka po 4 latach użytkowania ma super połysk.
Patryk K
Patryk K
2020-10-30
Najlepsze środki czystości i świetna obsługa. Polecam firmę.
Marcel Holewski
Marcel Holewski
2020-09-04
pełen profesjonalizm !!!
Shopping Cart