Polers

Usługi jednorazowe

Pomożemy Ci wyjść na czysto z każdej sytuacji.
Zapoznaj się z naszą ofertą usług porządkowych.

Przeprowadzamy gruntowne prace porządkowe, które przygotują pomieszczenia do odbioru przez klienta. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie i w zależności od sytuacji oraz miejsca dobieramy odpowiednie narzędzia i środki.

Co oferujemy w ramach usługi?

  • Przeszkoloną i doświadczoną ekipę, które szybko oraz efektywnie doprowadzi pomieszczenia do użytku. Gruntowne czyszczenie pozwala usunięcie pozostałości po remoncie czy budowie, a tym samym poprawienie bezpieczeństwa użytkowników obiektu.
  • Kompleksowe czyszczenie pomieszczeń przy użyciu profesjonalnych środków oraz sprzętu, za pomocą których bezpiecznie usuniemy wszelkie zanieczyszczenia, takie jak pozostałości farb, klejów, tynków czy innych materiałów.
  • Usługę wykonujemy zarówno dla firm, jak i osób prywatnych.

Baza wiedzy

Opinie

Wojciech Sokołowski
Wojciech Sokołowski
2023-01-25
Firma godna polecenie. Usługi na najwyższym poziomie.
Mateusz Kochman
Mateusz Kochman
2021-11-04
Świetny kontakt z klientem, profesjonalne podejście do pracy - polecam
Basia Wójcicka
Basia Wójcicka
2021-10-28
W firmie Polers pracują zaangażowani i bardzo sympatyczni pracownicy. Usługi są dopasowane pod klienta i, co ważne, są wykonane na wysokim poziomie.
Krzysztof Piekarek
Krzysztof Piekarek
2021-09-08
Firma godna polecenia z bardzo dużym bagażem doświadczeń. Profesjonalizm, wysokiej jakości sprzęt, miła obsługa i przede wszystkim fachowe doradztwo. Polecam
Morels
Morels
2020-10-31
Firma jest godna polecenia,szlifowali posadzkę marmurową w moim domu,wyszło lepiej niż zapewniali,kupiłem u nich środki do pielęgnacji posadzki i polerkę.Posadzka po 4 latach użytkowania ma super połysk.
Patryk K
Patryk K
2020-10-30
Najlepsze środki czystości i świetna obsługa. Polecam firmę.
Marcel Holewski
Marcel Holewski
2020-09-04
pełen profesjonalizm !!!

Porozmawiajmy

Shopping Cart