Polers

Profesjonalne czyszczenie tapicerki i dywanów.

Profesjonalne czyszczenie tapicerki i dywanów wymaga odpowiedniego sprzętu i wysokiej jakości środków czystości, aby zapewnić skuteczne i bezpieczne wyniki. Poniżej przedstawiamy nasze propozycje, które pomogą osiągnąć najlepsze rezultaty. 

Sprzęt do czyszczenia

Odkurzacze piorące to niezbędny element profesjonalnego czyszczenia dywanów i tapicerki. Wyposażone w funkcję wtrysku i odsysania wody, skutecznie usuwają zabrudzenia i plamy, jednocześnie odświeżając tkaniny.

Polecamy model CAR275. To łatwe w obsłudze urządzenie, które doskonale sprawdzi się od utrzymania czystości w miejscach o natężonym ruchu. Nadaje się do czyszczenia wykładzin, dywanów, tapicerki.

Jeśli szukacie czegoś bardziej uniwersalnego, to polecamy odkurzacz piorący GP 1/27 EXT OLP, który za pomocą dodatkowych akcesoriów można dostosować do odkurzania na sucho. 

Środki do czyszczenia 

Na rynku znajdziemy wiele środków do prania dywanów i tapicerki. Jednakże zalecamy stosowanie profesjonalnych środków niż ich “marketowe” odpowiedniki. Specjalistyczna chemia jest znacznie skuteczniejsza i bezpieczniejsza dla tkanin. Oczywiście przed każdym czyszczeniem należy upewnić się, czy daną tkaninę można myć za pomocą konkretnego produktu. Najlepiej w tym celu zapoznać się z informacjami od producenta. 

Szampony do dywanów są idealnym rozwiązaniem do czyszczenia dużych powierzchni, gdyż najczęściej zostawiają dużo piany. Polecamy środek od firmy Optiflor, który głęboko wnika we włókna i doskonale rozpuszcza brud. Tworzy suchą i sztywną pianę, więc sprawdza się do czyszczenia na sucho i mokro. 

Doskonale sprawdzi się również proszek do prania EX, który nadaje się do prania tapicerek, podsufitek, wykładzin i dywanów. 

Co można zrobić dodatkowo?

  • Utrzymanie dywanu i tapicerki w dobrej kondycji wymaga bieżącej pielęgnacji. Dlatego tak ważne jest systematyczne odkurzanie, gdyż zapobiega ono nadmiernemu gromadzeniu się kurzu i brudu. Ułatwia to również późniejsze wypranie całego dywanu czy tapicerki. 
  • Można również postawić na odświeżacze i neutralizatory zapachów, które pozwolą na usunięcie nieprzyjemnego zapachu i odświeżenie tapicerki czy dywanu. 
  • Dobór odpowiedniego sprzętu i wysokiej jakości środków czystości jest kluczowy dla skutecznego i bezpiecznego profesjonalnego czyszczenia tapicerki i dywanów. Inwestycja w wysokiej jakości sprzęt i środki czystości zapewnia najlepsze rezultaty i zadowolenie klientów.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart