Polers

sprzęt dla ekipy sprzatającej

Otwierasz firmę sprzątającą? Podpowiadamy jaki sprzęt wybrać!

Wybór odpowiedniego sprzętu do firmy jest podstawowym elementem sprawnie działającego zakładu. W przypadku firm sprzątających ogromne znaczenie ma to, jaki rodzaj klientów będzie głównym odbiorcą naszych usług. Inne metody, warunki i niezbędne narzędzie będą potrzebne w przypadku sprzątania biur, a inne w dużym zakładzie przemysłowym.

Zdajemy sobie sprawę, że w większości firm nie ma miejsca ani funduszy na zbędne wydatki i nietrafione decyzje. Dlatego dla naszych klientów przygotowaliśmy krótkie zestawienie sprzętów, akcesoriów i produktów, które doskonale sprawdzą się w konkretnych miejscach i sytuacjach. W artykule znajdziecie listę niezbędnych zakupów, których musicie dokonać w przypadku sprzątania w obiektach prywatnych, biurach oraz w średnim i dużym zakładzie przemysłowym. To najczęstsze firmy i obiekty, które decydują się na wynajem zewnętrznych firm sprzątających, i z którymi nasi klienci mają największą styczność.

Sprzątanie w obiektach prywatnych

Klienci indywidualni to stosunkowo nowa, ale stale rosnąca grupa, która decyduje się na korzystanie z usług firm sprzątających. Mogą to być stali klienci, jak i tacy, którzy decydują się na skorzystanie z usług ze względu na wyjątkowe okoliczności, jak np. wyprowadzka. Najczęściej są to domy jednorodzinne, mieszkania w blokach czy apartamentowce. To specyficzne miejsca, które wymagają odpowiednio dobranych środków czy sprzętu. Podstawowy i niezbędny zestaw dla ekipy sprzątającej w obiektach prywatnych to: odkurzacz do zanieczyszczeń suchych, sprzęt i akcesoria do mycia podłóg czy przeszkleń oraz oczywiście niezbędne środki czystości.

Ta treść przeznaczona jest wyłacznie dla naszych zarejestrowanych klientów. Zarejestruj się

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart