Polers

deep cleaning

Deep Cleaning – co to jest?

Deep Cleaning to popularne anglojęzyczne określenie na gruntowne sprzątanie, które wykracza poza standardowe obowiązki. Jest to również popularny rodzaj usługi, które oferują firmy sprzątające za granicą. Czym to się różni od zwykłego sprzątania i dlaczego jest istotne?

Czym jest Deep Cleaning?

W luźnym tłumaczeniu można przetłumaczyć to jako generalne/gruntowne czyszczenie.W porównaniu do codziennego sprzątania deep cleaning ma na celu dokładne wysprzątanie pomieszczeń i elementów wyposażenia. Z założenia usuwa się nie tylko powierzchowny brud, ale również zwalcza się plamy czy nawet bakterie! Czym się tak naprawdę różni od zwykłego sprzątania?

Standardowo w sprzątaniu myjemy podłogi, sanitariaty, blaty kuchenne, kuchenki, kabiny prysznicowe itp. Gruntowne sprzątanie polega na dokładnym usunięciu zabrudzeń nie tylko z wierzchu, ale tych także bardziej zakrytych. Dlatego odsuwa się meble, wyciąga rzeczy z szafek, opróżnia lodówki. Deep Cleaning to usunięcie zabrudzeń z każdej powierzchni w domu, nie omijając nawet klamek, drzwi czy listew!

Sprzątanie nie ogranicza się tylko do usunięcia zabrudzeń, ale jest również połączone z dezynfekcją powierzchni. Szczególnie w tych obszarach w domu, które są bardziej narażone na rozwój bakterii czy grzybów przez dużą wilgotność, jak np. łazienka czy kuchnia.

Oczywiście nie można pominąć kwestii prania dywanów, tapicerki, materacy, firan i zasłon. To są niezbędne kroki podczas gruntownego sprzątania.

Ta treść przeznaczona jest wyłacznie dla naszych zarejestrowanych klientów. Zarejestruj się

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart