Polers

Sprzątanie terenów zewnętrznych

Czystość i porządek terenów zewnętrznych to ważny element wizerunkowy dla każdej firmy, przedsiębiorstwa czy miasta. Dbanie o otoczenie ma duże znaczenie nie tylko wizualne, ale także dla zdrowia i bezpieczeństwa użytkowników tych obszarów. Sprzątanie terenów zewnętrznych to usługa, która ma w sobie szeroki przekrój działań porządkowych. Jednakże są pewne podstawy, które można w ramach takiej usługi oczekiwać.

Podstawowe obowiązki.

Tereny zewnętrzne rządzą się niejako takimi samymi prawami jak utrzymywanie porządku wewnątrz budynku. W każdym przypadku są czynności, które należy wykonać codziennie, a niektóre w zależności od potrzeb. Bezwzględną podstawą jest regularne oczyszczanie różnych powierzchni, takich jak chodniki, place, podjazdy, parkingi czy tarasy. Należy usunąć śmieci, zmieść liście, usunąć błoto oraz w razie konieczności inne zanieczyszczenia. Zimą równie ważne jest zadbanie o odśnieżanie i posypanie podłoża solą, aby zmniejszyć ryzyko, że ktoś się poślizgnie. Jednocześnie należy usunąć zwały śniegu oraz wiszące sople.

Obowiązkiem firmy jest również segregacja odpadów, aby umożliwić recykling, a tym samym zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko. Jednym z zadań jest również bieżąca kontrola i zgłaszanie właścicielowi ewentualnych ubytków czy zniszczeń. Wiele firm oferuje również usługę dbania o tereny zielone, w ramach której: przycinają i pielęgnują zieleń oraz koszą trawniki.

Usługi jednorazowe.

Ta treść przeznaczona jest wyłacznie dla naszych zarejestrowanych klientów. Zarejestruj się

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart