Polers

Sprzątanie po budowach i remontach.

Budowa czy remont generują bardzo dużo zanieczyszczeń w pomieszczeniach, dlatego sprzątanie po nich powinno cechować się niezwykłą starannością i dbałością o szczegóły. W obiekcie na pewno natkniemy się na resztki gruzów, farby, klejów, zapraw i wielu innych. Do tego wszędzie osadzony będzie pył, który powstał podczas prac budowlanych czy remontowych. Wszystkie te zanieczyszczenia trzeba będzie usunąć za pomocą bezpiecznych i profesjonalnych środków oraz sprzętu. W końcu nie możemy uszkodzić nowo wyremontowanego ani wybudowanego obiektu.

Środki chemiczne do zadań specjalnych.

Podczas wykonywania prac porządkowych będą potrzebne nam profesjonalne środki chemiczne, które nie tylko pomogą nam ze zwykłymi zaburzeniami (jak np.: kurz), ale także z tymi trudniejszymi (plamy z kleju, farby itp.). Doskonałą pomocą może być preparat Ronal od firmy Tenzi. Idealnie sprawdzi się on do usuwania plam z oleju, tłuszczy czy sadzy. Można go jednak stosować tylko do twardych posadzek przemysłowych jak np.: granit, beton zacierany czy gres.

Do skutecznego czyszczenia pomieszczeń sanitarnych polecamy Top Efekt Sanit. Doskonale radzi sobie z zanieczyszczeniami pochodzenia nieorganicznego, takich jak: nacieki wodne, kamień, mydła, rdzę. Można nim również wyczyścić elementy ze stali nierdzewnej jak np.: balustrady, poręcze, rury.

Ta treść przeznaczona jest wyłacznie dla naszych zarejestrowanych klientów. Zarejestruj się

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart