Polers

Ochrona i pielęgnacja posadzki — zastosowanie powłoki ochronnej.

Używanie odpowiednich środków i regularne czyszczenie posadzek sprawia, że mogą być w dobrym stanie i wyglądać jak nowe przez długi czas. Jednakże sam zabieg czyszczenia nie wystarczy, gdyż w niektórych miejscach posadzki są bardziej narażone na duże zużycie. W szkołach, zakładach przemysłowych, hotelach i innych miejscach publicznych — warto postawić na dodatkową ochronę i zdecydować się na zastosowanie powłoki ochronnej na posadzkę.

Dlaczego warto zastosować powłokę ochronną?

Przede wszystkim ułatwia to późniejsze utrzymanie czystości w obiekcie. Preparaty przeznaczone do zabezpieczania podłóg sprawiają, że są one bardziej odporne na brud, plamy, ale także na zarysowania czy ścieranie. Dzięki temu znacznie łatwiej przebiega rutynowe, codzienne sprzątanie.

Środki stosowane do zabezpieczenia posadzki nadają jej również duży połysk, co sprawia, że posadzka wygląda na zadbaną i nowszą niż w rzeczywistości. Połyskująca i czysta podłoga pozostawia dobre pierwsze wrażenie. Tyczy się to zarówno klientów, dla których realizujecie zlecenie, jak i osób, które będą korzystały z tych obiektów. Jest to obopólna korzyść: dla Was i usługobiorcy. Należy jednakże pamiętać, że samo przeprowadzenie zabiegu i nałożenie powłoki ochronnej na posadzkę nie zwalnia z rutynowego czyszczenia. To dopiero połączenie takich zabiegów konserwujących z systematycznym sprzątaniem daje najlepsze efekty.

Jakie preparaty wybrać?

Ta treść przeznaczona jest wyłacznie dla naszych zarejestrowanych klientów. Zarejestruj się

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart