Wersja polska About firm Über die Firma Présentation de la société POLERS Zapraszamy do naszego sklepu internetowego

Albumy w kategorii "usługi"

Londyn
Zapraszamy do galerii, w której przedstawiliśmy zdjęcia z wykonanej usługi renowacji elewacji apartamentów w centrum Londynu przy ulicy Ergon Place. W galerii znajdują się zdjęcia przed i już po wykonanej usłudze.
data publikacji: 2014-11-03 07:15
 
Szlifowanie posadzki lastrykowej ZUS we Wrocławiu
Uzupełnienie ubytków oraz szlifowanie posadzki lastrykowej o powierzchni 180m2. Miejsce wykonania usługi, ZUS we Wrocławiu.
data publikacji: 2014-10-08 12:24
 
Szlifowanie posadzki lastrykowej.
Firma Polers wykonała usługę renowacji posadzki lastrykowej w Kurii Biskupiej we Wrocławiu.
data publikacji: 2014-10-08 12:13
 
Usługa renowacji cmentarza żołnierzy włoskich.
Na zlecenie Konsula Honorowego Republiki Włoch we Wrocławiu, Pani Moniki Kwiatosz, firma POLERS dokonała renowacji elementów kamiennych cmentarza żołnierzy włoskich we Wrocławiu.
data publikacji: 2014-10-08 12:06
 
Usługi doczyszczanai Sądu Okręgowego we Wrocławiu
Firma POLERS wykonała usługę doczyszczania, szlifowania i groszkowania granitowych i betonowych stopni, podstopnic, podestów na klatkach schodowych w budynku Sądu Okręgowego we Wrocławiu, przy ul. Sądowej 1 / Podwale 30.
data publikacji: 2014-10-08 11:56
 
1 | 2  | 3  | starsze >>

PHU Polers A.Kaczmarek S.J. s.-ka i Polers S.J. K.Makowiec i s-ka. nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść i informacje zawarte w niniejszej witrynie oraz za treści i zawartość stron internetowych, do których użytkownicy mogliby zostać przekierowani za pośrednictwem tej witryny. Spółki Polers zastrzegają sobie prawo do wprowadzania wszelkich zmian w treści i zawartości niniejszych stron. Każde bezprawne wykorzystanie zdjęć, materiałów pobranych z tej strony stanowi pogwałcenie praw autorskich i upoważnia spółki Polers do dochodzenia swoich racji, włącznie z drogą sądową.