Wersja polska About firm Über die Firma Présentation de la société POLERS Zapraszamy do naszego sklepu internetowego

Struktura organizacyjna naszej firmy

Prezes Andrzej Kaczmarek
Dział sprzedaży:

 


krzysztof_roznowski (szerokość: 190 / wysokość: 250)

Dział Sprzedaży
Manager Key Account
Krzysztof Roznowski
tel. 76 818 88 44 wew. 22
tel. kom. 604 41 54 67
e-mail: k.roznowski@polers.com.pl

karolina_porwolik_new (szerokość: 190 / wysokość: 250)

Dział Sprzedaży
Specjalista ds. handlu
Karolina Porwolik
tel. 76 818 88 44 wew. 21
tel. kom. 606 40 59 10
e-mail: k.porwolik@polers.com.pl
         handel2@polers.com.pl


Sekretariat:

anna_dowiat (szerokość: 190 / wysokość: 250)

Sekretariat
Asystentka Prezesa
Anna Dowiat
tel./fax 76 818 88 44 wew. 12, e-mail: asystentka@polers.com.pl, a.dowiat@polers.com.pl


Filia Wrocław:

anna_matenska (szerokość: 190 / wysokość: 250)

Filia Wrocław
Dział Usług i Marketingu
Kierownik Filii Wrocław
Anna Matenska
tel. kom. 600 39 98 33, e-mail: filiawroclaw@polers.com.pl


Prezes Kazimierz Makowiec
Dział kadr:


monika_zarzycka (szerokość: 190 / wysokość: 250)

Dział Kadr
Dyrektor Personalny
Monika Zarzycka
tel. 76 818 88 44 wew. 15, tel. kom. 606 85 00 77, e-mail: kadry@polers.pl, m.zarzycka@polers.com.pl

jadwiga_kaczmarczyk (szerokość: 190 / wysokość: 250)

Dział Kadr
Specjalista d/s pracowniczych
Jadwiga Kaczmarczyk
tel. 76 818 88 44 wew. 15, e-mail: j.kaczmarczyk@polers.com.pl


Dział księgowości:


ewa_socha (szerokość: 190 / wysokość: 250)

Dział Księgowości
Dyrektor Finansowy
Ewa Socha
tel. 76 818 88 44 wew. 20, tel. kom. 606 40 59 20, e-mail: ksiegowosc@polers.pl


Prezes Waldemar Wasylkowski
Dział techniczny:


pawel_wasylkowski (szerokość: 190 / wysokość: 250)

Serwisant
Paweł Wasylkowski
tel. kom.606 98 42 18, e-mail: serwis@polers.pl

andrzej_borysewicz (szerokość: 190 / wysokość: 250)

Magazynier
Andrzej Borysewicz
tel. kom. 600 39 98 06

Pielęgniarka:

ewa_filipczak (szerokość: 190 / wysokość: 250)

Pielęgniarka
Ewa Filipczak
tel. 76 818 88 44 wew. 26






PHU Polers A.Kaczmarek S.J. s.-ka i Polers S.J. K.Makowiec i s-ka. nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść i informacje zawarte w niniejszej witrynie oraz za treści i zawartość stron internetowych, do których użytkownicy mogliby zostać przekierowani za pośrednictwem tej witryny. Spółki Polers zastrzegają sobie prawo do wprowadzania wszelkich zmian w treści i zawartości niniejszych stron. Każde bezprawne wykorzystanie zdjęć, materiałów pobranych z tej strony stanowi pogwałcenie praw autorskich i upoważnia spółki Polers do dochodzenia swoich racji, włącznie z drogą sądową.