Wersja polska About firm Über die Firma Présentation de la société POLERS Zapraszamy do naszego sklepu internetowego


Powłoki akrylowe


Zabiegi nakładania powłok akrylowych uwydatniają piękno i barwę posadzki, a także chronią przed poplamieniem i penetracją wody. Nadają kamieniowi oprócz maksymalnego połysku, również odporność na wnikanie wilgoci i brudu.

System ten pozwala w efekcie na uzyskanie odpornej na wszelkie poplamienia posadzki ze skutecznym zabezpieczeniem antypoślizgowym.


G w a r a n c j ą  długotrwałego efektu jest spełnienie kilku warunków.

Ze swojej strony zalecamy. - zastosowanie dwustopniowej strefy wyłapywania brudu na odcinku co najmniej

4 m - m o n t a ż    s y s t e m u   w y c i e r a c z e k.

 

Specjalnie dostosowane do stopnia intensywności ruchu stanowią pod względem skuteczności, idealne zabezpieczenie wykonanej powłoki akrylowej lub impregnacji.

 

Dobry system wycieraczek zbiera nawet 80% procent zanieczyszczeń  Uzyskane w ten sposób zabezpieczenie pozwala maksymalnie  wyeliminować zabrudzenie kamienia oraz zapewnić mu skuteczną ochronę i zaoszczędzić środki chemiczne.PHU Polers A.Kaczmarek S.J. s.-ka i Polers S.J. K.Makowiec i s-ka. nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść i informacje zawarte w niniejszej witrynie oraz za treści i zawartość stron internetowych, do których użytkownicy mogliby zostać przekierowani za pośrednictwem tej witryny. Spółki Polers zastrzegają sobie prawo do wprowadzania wszelkich zmian w treści i zawartości niniejszych stron. Każde bezprawne wykorzystanie zdjęć, materiałów pobranych z tej strony stanowi pogwałcenie praw autorskich i upoważnia spółki Polers do dochodzenia swoich racji, włącznie z drogą sądową.