Wersja polska About firm Über die Firma Présentation de la société POLERS Zapraszamy do naszego sklepu internetowego

Albumy we wszystkich kategoriach

Stare kino w Gdańsku
Firma Polers wykonała usługę czyszczenia elewacji ceglanej na budynku Starego Kina w Gdańsku, przy ul. Jaśkowej. Zapraszamy do obejrzenia galerii, w której zamieściliśmy zdjęcia wykonane w przed rozpoczęciem prac i po ich zakończeniu.
data publikacji: 2014-10-02 13:50
 
Renowacja budynku gimnazjum w Chojnowie
Renowacja zachodniej fasady budynku Gimnazjum nr 2 w Chojnowie, przy ul. Konarskiego 4. Usługa wykonywana była przez pracowników firmy POLERS, nadzorowana przez Zbigniewa Susło i Kazimierza Makowca. Zapraszamy Państwa do obejrzenia galerii, w której zaprezentowaliśmy zdjęcia wykonane w trakcie prac i po ich zakończeniu.
data publikacji: 2014-10-02 13:48
 
Słup Milowy Poczty Saskiej
Renowacja zabytkowego słupa milowego poczty saskiej w Nowogrodźcu wykonana została przez firmę Polers we współpracy z przedsiębiorstwem Gemex. Usługa polegała głównie na demontażu i myciu jego elementów, uzupełnianiu ubytków, zamocowaniu kotw metalowych do mocowania elementów słupa, dobraniu odpowiedniej kolorystyki i wykonaniu złoconych napisów. Całość prac sfinansowana została przez Pocztę Polską oraz Gminę Nowogrodziec. Mamy przyjemność zaprosić Państwa do galerii, w której przedstawione zostały zdjęcia słupa przed, w trakcie i po renowacji. Zdjęcia pochodzą z galerii umieszczonej w Oficjalnym serwisie gminy i miasta Nowogrodziec.
data publikacji: 2014-10-02 13:46
 
Obelisk w Chojnowie
Firma Polers wykonała usługę czyszczenia obelisku poświęconego pamięci Żołnierzom poległym w walce o niepodległość Ojczyzny i pomordowanym w obozach i łagrach oraz zesłanym na Sybir. Znajduje się on w Chojnowie przy placy Zamkowym, obok Urzędu Miasta. Zapraszamy do obejrzenia galerii, w której zamieściliśmy zdjęcia wykonane w przed rozpoczęciem prac, w trakcie i po ich zakończeniu.
data publikacji: 2014-10-02 13:43
 
Rejonowy Urząd Poczty w Legnicy
Doczyszczanie i powłoki na posadzkach w budynku Rejonowego Urzędu Poczty w Legnicy przy ul. Piastowskiej.
data publikacji: 2014-10-02 13:31
 
<< nowsze | 1  | 2  | 3 |

PHU Polers A.Kaczmarek S.J. s.-ka i Polers S.J. K.Makowiec i s-ka. nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść i informacje zawarte w niniejszej witrynie oraz za treści i zawartość stron internetowych, do których użytkownicy mogliby zostać przekierowani za pośrednictwem tej witryny. Spółki Polers zastrzegają sobie prawo do wprowadzania wszelkich zmian w treści i zawartości niniejszych stron. Każde bezprawne wykorzystanie zdjęć, materiałów pobranych z tej strony stanowi pogwałcenie praw autorskich i upoważnia spółki Polers do dochodzenia swoich racji, włącznie z drogą sądową.