Wersja polska About firm Über die Firma Présentation de la société POLERS Zapraszamy do naszego sklepu internetowego

Albumy we wszystkich kategoriach

Usługi doczyszczanai Sądu Okręgowego we Wrocławiu
Firma POLERS wykonała usługę doczyszczania, szlifowania i groszkowania granitowych i betonowych stopni, podstopnic, podestów na klatkach schodowych w budynku Sądu Okręgowego we Wrocławiu, przy ul. Sądowej 1 / Podwale 30.
data publikacji: 2014-10-08 11:56
 
Renowacja posadzek kamiennych w budynku administracyjnym PHP Mercus w Polkowicach
Renowacja posadzek kamiennych w budynku administracyjnym PHP Mercus w Polkowicach, przy ul. Kopalnianej 11. Grudzień 2012r. Galeria zawiera zdjęcia przed, w trakcie i po zakończeniu uslugi.
data publikacji: 2014-10-08 11:52
 
Renowacja posadzki marmurowej w domu prywatnym.
Zdjęcia przedstawiają stan przed, w trakcie i po zakończeniu usługi.
data publikacji: 2014-10-08 11:14
 
Renowacja Obelisku poświęconego mieszkańcom Nowogrodźca.
Renowacja Obelisku poświęconego mieszkańcom Nowogrodźca. Galeria zawiera przed wykonaniem usługi, w trakcie jej trwania oraz po zakończeniu prac.
data publikacji: 2014-10-08 10:57
 
Renowacja zabytków Chojnowa
W ciągu ostatnich dwóch lat firma Polers zajmowała się renowacją zabytkowych budynków na teranie miasta Chojnów. Efekty tych prac można zobaczyć podczas spaceru po naszym mieście albo w galerii, do której Państwa serdecznie zapraszamy.
data publikacji: 2014-10-08 10:47
 
<< nowsze | 1  | 2 | 3  | starsze >>

PHU Polers A.Kaczmarek S.J. s.-ka i Polers S.J. K.Makowiec i s-ka. nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść i informacje zawarte w niniejszej witrynie oraz za treści i zawartość stron internetowych, do których użytkownicy mogliby zostać przekierowani za pośrednictwem tej witryny. Spółki Polers zastrzegają sobie prawo do wprowadzania wszelkich zmian w treści i zawartości niniejszych stron. Każde bezprawne wykorzystanie zdjęć, materiałów pobranych z tej strony stanowi pogwałcenie praw autorskich i upoważnia spółki Polers do dochodzenia swoich racji, włącznie z drogą sądową.